Společnost

O společnosti UNIMEX GROUP, A.S.

O nás

Společnost Unimex Group, a.s. vznikla v roce 1991. Postupně se stala jednou z dominantních obchodních skupin působících na českém trhu. Své aktivity zaměřuje na projekty v oblastech DIY, bytového, průmyslového a hotelového developmentu, cestovního ruchu, obchodu značkovým zbožím.

Celkový konsolidovaný obrat firem ve skupině společnosti UNIMEX GROUP, a.s. za rok 2022 přesahuje 8 mld. Kč.

 

UNIMEX GROUP, a.s.
Václavské náměstí 815/53
110 00 Praha 1

IČ 41693540

Tel.: +420 221 965 111
E-mail: hq@unimex-group.cz

Zaps. v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7982. Společnost je součástí koncernu UNIMEX GROUP, a.s.

Značky
Smartwings, a.s.

Smartwings, a.s.

Smartwings je největší českou leteckou společností a jeden z nejrychleji rostoucích leteckých dopravců ve střední Evropě patřící do koncernu Smartwings Group. Smartwings provozuje pravidelné linky, charterové lety a privátní lety kategorie business jet.

Kromě České republiky působí také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Německu, kde má své dceřiné společnosti. Pravidelná letecká spojení Smartwings nabízí do více než 100 destinací nejen po Evropě. Většinu letů operuje ve spolupráci (code share) s Czech Airlines, které jsou také součástí Smartwings Group.

Webová stránka

České aerolinie a.s.

České aerolinie a.s.

České aerolinie a. s. představují moderní leteckou společnost zajišťující přepravu cestujících nejen na pravidelných linkách, ale také provozování charterových letů, pronájem volných kapacit letadel či leteckou přepravu zboží. Již od roku 1923 nabízejí služby založené na tradici, bezpečnosti a profesionalitě.  ČSA, jakožto součástí koncernu Smartwings Group, patří mezi pátou nejstarší dosud fungující leteckou společnost na světě. Rovněž patří mezi zakládající členy Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a od roku 2001 jsou součástí globální aliance leteckých společností SkyTeam.

Webová stránka

UNIMEX GROUP - JET

UNIMEX GROUP - JET

Provozování privátních letů kategorie Business Jet je součástí portfolia skupiny Smartwings již od roku 2007.

Společnost dnes provozuje celkem 5 moderních business jetů typu Cessna Citation Sovereign CL 680 se základnou v Praze. Letadla operují lety po celém světě, mnohdy do destinací, kam pravidelné linky nelétají. Tato moderní letadla ve všech ohledech vyhovují potřebám náročné klientely, která jejich služby využívá. Našimi klienty jsou nejen manažeři firem cestující za obchodním jednáním nebo klienti létající na svou dovolenou, ale často jsou jimi celebrity, sportovci, významné světové osobnosti nebo členové královských rodin. 

UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a.s.

UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a.s.

Společnost UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a.s. vznikla dne 2. dubna 2008, je fondem kvalifikovaných investorů s akciemi přijatými k obchodování na burze a podniká dle povolení ČNB. Hlavním cílem společnosti je investování do nemovitých věcí za účelem jejich následného pronájmu.  Rozsáhlé portfolio nemovitostí společnost rozšiřuje jak nákupem, tak i vlastní developerskou činností se zaměřením zejména na projekty v oblastech DIY, administrativních budov, center, logistických parků a multifunkčních center. Vedlejším investičním cílem společnosti je  i dosahování zisku nákupem a následným prodejem nemovitostí.

Webová stránka

UNI HOBBY, a.s.

UNI HOBBY, a.s.

UNI HOBBY, a.s. je společnost podnikající v oblasti DIY (Do It Yourself = udělej si sám). K dnešnímu dni provozuje již deset prodejen na území Čech a Moravy (Valašské Meziříčí, Zlín, Staré Město, Brno, Hodonín, Jihlava, Pardubice, České Budějovice, Chomutov a Svitavy). Jedná se tak o největší český řetězec hobby prodejen.

Prodejny UNI HOBBY jsou vyhledávaným místem nákupu, jak u zahrádkářů a domácích kutilů, tak drobných řemeslníků, ale i profesionálů.

Společnost dále zákazníkům nabízí služby a široký zákaznický servis včetně odborného poradenství a doprovodných služeb, jako je přířez dřeva, míchání barev, zboží na objednávku, rozvoz zboží, pomoc při naložení zakoupeného zboží, finanční služby, výrobu klíčů a půjčovnu přívěsných vozíků pro odvoz objemného nebo těžkého zboží.

Webová stránka

Canaria Travel CZ s.r.o.

Canaria Travel CZ s.r.o.

Společnost Canaria Travel CZ působí na českém trhu již od roku 1993 a především díky své specializaci na destinaci Kanárských ostrovů a rozsahu nabízených služeb se stala jednoznačným lídrem v oblasti cestovního ruchu.  Během dlouholeté existence přepravila v rámci svých zájezdů přes 900 000 klientů, kteří využili nabídky více než 350 hotelů a jejich služeb. Za dobu svého působení získala Canaria Travel řadu prestižních ocenění.

Webová stránka

Albatross Golf Resort

Albatross Golf Resort

Hřiště je dílem architekta Keitha Prestona, jehož jméno je zapsáno v rodokmenu mnoha špičkových hřišť v Rakousku, Švýcarsku, Slovinsku, Itálii a České republice.Hřiště je umístěno v mírně kopcovitém terénu na hranici chráněné krajinné oblasti Český kras. Má par 72 a měří 6858 metrů z černých odpališť. Každá jamka má minimálně 4 samostatná odpaliště a hřiště tak umožňuje kvalitní hru pro hráče všech výkonností.

V roce 2012 byl Albatross Golf Resort zvolen americkým časopisem Golf Digest hřištěm číslo jedna v České republice v nejprestižnějším světovém žebříčku golfových hřišť.

Webová stránka